دکتر علیرضا پیمان چشم پزشک فلوشیپ قرنیه دانشیار دانشگاه

 

دریافت نوبت مطب

دریافت نوبت مطب صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق سایت https://nobat.ir/dralirezapeyman است. از مراجعه حضوری برای نوبت خودداری کنید. قبل از گرفتن نوبت، موارد زیر را تا پایان مطالعه کنید.

- برای موارد اورژانس و فوری به مرکز پزشکی فیض و یا نزدیکترین کلینیک یا مطب چشم پزشکی مراجعه کنید.

- بررسی های قبل از عمل لیزیک، بدون نوبت اینترنتی صبح در کلینیک چشم پزشکی آبان نیز قابل انجام است. مسئول بخش لیزیک، هماهنگی لازم برای معاینه و عمل را انجام میدهد.

اگر علایم سرماخوردگی، احساس سرما، لرز، درد عضلات، سردرد، گلو درد، کاهش حس چشایی یا بویایی، تنگی نفس، تب، سرفه و یا مشکلات گوارشی مثل اسهال و دل پیچه یا سایر علایم بیماریهای عفونی را دارید، برای جلوگیری از سرایت به سایرین، حداقل دو هفته بعد از بهبودی کامل مراجعه کنید.

به علت عدم امکان معاینه ایزوله، بیمارانی که مبتلا به عفونت ملتحمه (با علایم سرخی، اشک ریزش و ترشح چشم) یا سایر عفونتهای سطح چشم هستند در مطب معاینه نخواهند شد. میتوانید برای این موارد به مرکز بیمارستانی مراجعه کنید.

برای موارد زیر میتوانید از سایت نوبت دریافت کنید:

1. نوبت چشم پزشکی: در مطب دکتر علیرضا پیمان فقط بیمارانی که مشکل قرنیه یا عدسی چشم دارند و یا نیاز به جراحیهای قرنیه و بخش جلوی چشم دارند، مانند عمل پیوند قرنیه، لیزیک، SMILE، PRK ، آب مروارید، قوز قرنیه، و لنزهای داخل چشمی معاینه میشوند.

برای سایر بیماریها (مانند تأثیر دیابت بر شبکیه، بیماریهای شبکیه، استرابیسم یا انحراف چشمها و مشکلات پلک یا گلوکوم و فشار داخل چشم) به همکاران دیگر مراجعه کنید.

به علت عدم تامین بافت قرنیه از طرف بانک چشم و لیست طولانی انتظار، تا اطلاع بعدی هیچ پذیرش جدید برای عمل پیوند قرنیه در این مطب انجام نخواهد شد.

2. نوبت لیزیک: برای انجام جراحی اصلاح شماره چشم، میتوانید « نوبت لیزیک » را از سایت نوبت دهی دریافت کنید. این نوبت شامل: بینایی سنجی و تعیین شماره چشم با قطره سیکلوپلژیک، و معاینه کامل چشم است. زمان لازم برای انجام معاینات ممکن است بیشتر از معاینه معمولی باشد و به علت اثر قطره، تا 6 ساعت تاری دید خواهید داشت و نمیتوانید رانندگی کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد عملهای جراحی، اینجا را مطالعه کنید.

اگر به تازگی توپوگرافی قرنیه انجام شده باشد، نیاز به بررسی جدید نخواهد بود. در صورت لزوم تصویربرداری قرنیه در مطب انجام میشود.

بدون نوبت اینترنتی: انجام بررسی های قبل از عمل لیزیک هر روز صبح در کلینیک چشم پزشکی آبان (خیابان سپهسالار) نیز قابل انجام است. مسئول بخش لیزیک، هماهنگی لازم برای انجام معاینه و عمل را انجام میدهد. در صورت تمایل به سایر کلینیکها هم میتوانید مراجعه کنید و درخواست کنید در لیست دکتر پیمان پذیرش کنند.

3. نوبت بینایی سنجی: عینک در این مطب توسط کارشناس ارشد بینایی سنجی تجویز میشود، برای تجویز عینک، لنز تماسی و یا بینایی سنجی، نوبت «بینایی سنجی» بگیرید. با معاینه چشم پزشکی عینک تجویز نمیشود.

4. نوبت بررسی قبل از لیزیک بدون معاینه چشم: این نوبت برای انجام بررسی های قبل از عمل لیزیک و شامل بینایی سنجی و توپوگرافی بدون معاینه چشم پزشکی است و با حضور کارشناس ارشد بینایی سنجی فرم تعیین وضعیت انکساری تکمیل و در صورت لزوم توپوگرافی قرنیه انجام میشود. اگر شرایط برای عمل مناسب باشد، هماهنگی لازم برای معاینه چشم پزشکی در روز دیگری انجام میشود و برای بررسی اولیه دکتر علیرضا پیمان در مطب حاضر نخواهد بود.

 برای تغییر یا لغو نوبت، با پشتیبانی سایت nobat.ir تماس بگیرید. منشی نمیتواند تغییری در نوبتها بدهد.

- راس ساعت مقرر به مطب مراجعه کنید.

- در صورت امکان به تنهایی و بدون همراه مراجعه کنید.

- در زمان ورود به مطب از ماسک استفاده کنید و دستهایتان را ضد عفونی کنید.

- فاصله با سایر مراجعین و منشی را حفظ کنید و در سالن انتظار و مطب، با گوشی موبایل و سایر افراد صحبت نکنید.

- اگر زمان معاینه شما نرسیده، با اطلاع به منشی، در خارج از ساختمان منتظر بمانید تا به شما اطلاع داده شود.

---------------------------------------------------------------
دریافت نوبت اینترنتی
دریافت نوبت اینترنتی

دریافت نوبت اینترنتی
نوبت اینترنتی فقط از سایت
https://nobat.ir/dralirezapeyman


دکتر علیرضا پیمان
چشم پزشک فلوشیپ قرنیه دانشیار دانشگاه

 Dr. Alireza Peyman